STŠ napis (desktop)

Srednja tehniška šola Koper

STŠ napis (phone)

Sednja tehniška šola Koper

Zaposleni

Vodstvo šole:
 
Ravnatelj: Iztok Drožina
Pomočnica ravnatelja: Natalija M. Ambrožič 
Vodja praktičnega pouka: Aleksander Pohlen
 

Seznam učiteljev:
 
Priimek in ime Predmet Razred Namestnik Elektronski naslov Telefon
Babič, Biljana Praktični pouk 3. F Anja Falkner 6625271
Baruca, Ingrid Podjetništvo, organizacija poslovanja       -
Budak, Valentina Naravoslovje       -
Cerkvenik, Karmen Matematika     6625287
Cijan, Silvana Psihologija       -
Dragutinović, Tadej Praktični pouk       -
Đorović, Aleksandar Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi       -
Falkner, Anja Italijanščina     6625289
Florjančič, Andrej računalništvo, strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi       6625292
Furlan, Katarina Angleščina       -
Gazič, Mojca Likovna umetnost, umetnost, strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi 4. Bs Mitja Mikolavčič   6625286
Gorjan, Melina Praktični pouk       6625272
Grižonič, Simon Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi       -
Harcet, Franjo Praktični pouk 2. Čb Joža Umer 6625298
Hreščak, Erika Angleščina 4. Bg Andrej Florjančič 6625284
Ivančič, Matjaž fizika, informatika, strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi       -
Jahn, Marjan Praktični pouk 1. G Samo Štemberger   6625273
Jelen, Branko Praktični pouk 1. Čb Ines Kompara   6625298
Jurkovič, Ana Slovenščina 5. Brs   Ingrid Baruca   -
Kastelic, Nedjan Praktični pouk       -
King, Mojca Matematika 1. Ag Matjaž Ivančič   6625287
Kocjančič, Dolores Italijanščina 3. B Aleksander Pohlen   6625289
Kocjančič, Nevio Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi 1. Ča Tadej Dragutinović   6625295
Kofol, Goran Matematika, strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi       -
Kompara, Ines Matematika       -
Korošec, Erika Geografija, družboslovje, psihologija 4. Ag Katarina Novoselec 6625286
Kozjak, Igor Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi 1. E Erika Šavron   6625287
Krt, Siniša Zgodovina, družboslovje 1. Bg Marija Slavec 6625286
Kuzman, Franjo Praktični pouk       6625273
Ledinek Pahor, Bianka Slovenščina 1. B Angel Šav   6625294
Lenassi, Andreja Matematika 2. ČaF Zdenka Nanut Planinšek   -
Maraž, Jelica Slovenščina 2. Ag Marko Munih 6625294
Mavrič, Barbara Angleščina       -
Mejak, Giliola Italijanščina 3. A Simon Grižonič   6625289
Mikolavčič, Mitja Športna vzgoja 3. CDb Elen Zrinski   -
Munih, Marko Fizika       6625288
Nanut Planinšek, Zdenka Naravoslovje, strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi       -
Novoselec, Katarina Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi       6625292
Parovel, Tomaž Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi, praktični pouk 2. G Mitja Trajbar   -
Paulič, Simona Angleščina 2. B Dušan Šircelj 6625284
Pečar Bole, Bojana Biologija, naravoslovje, strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi 1. F Melina Gorjan 6625290
Plaznik, Jadran Športna vzgoja 1. A Nedjan Kastelic -
Pohlen, Aleksander Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi, praktični pouk       -
Pregeljc, Damjana Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi 2. A Franjo Kuzman   6625295
Rečnik, Robert Praktični pouk       6625273
Rihter, Marko Praktični pouk, strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi       6625273
Rudl, Ensi Slovenščina 3. Ag Karmen Cerkvenik 6625294
Sabotin, Senka Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi 3. Č Branko Jelen   6625292
Slavec, Marija Kemija       -
Šav, Angel Praktični pouk, strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi       6625273
Šavron, Erika Družboslovje, italijanščina       -
Šircelj, Dušan Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi      6625291
Škerjanc, Marko Praktični pouk        
Štemberger, Samo Družboslovje 2. CDa Valentina Budak   -
Trajbar, Mitja Praktični pouk       6625273
Umer, Joža Družboslovje, sociologija     6625286
Uranjek, Damjan Športna vzgoja 3. Da Marko Rihter -
Valentič, Maja Italijanščina 4. A Aleksandar Đorović 6625289
Vergan, Helena Angleščina 4. Br Siniša Krt   -
Vigini, Daniel praktični pouk, strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi 1.C Goran Kofol   -
Vouk, Renato Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi 1. D Robert Rečnik   -
Zrinski, Elen Slovenščina       6625294
Žnidarič, Maja Matematika        

 


Ostali strokovni delavci:

Svetovalna delavka: Alenka Marčetič

Knjižničarka: Mojca Ivančič

Laborantka za biologijo: Adrijana Šuligoj

Laborant za fiziko: Igor Kukanja

Laborantka za kemijo: Nevenka Bračun

 


Medpodjetniški izobraževalni center (MIC):

Vodja: Angel Šav, tel. 05 6625270

Administratorka: Alenka Jenko, tel. 05 6625230

 


Tehnični delavci:

Poslovna sekretarka: Alma Grando

Računovodkinja: Lidija Kotnik

Vzdrževalec računalniške opreme: Branko Poklar

Hišnik: Nedjan Kastelic

Čistilka: Nermina Husičić

Čistilka: Namka Veladžić

Čistilka: Elvira Hodžić

Vzdrževalec: Sejad Hodžić

Vzdrževalec: Tadej Ielusic Šuštar 

 

 

Nazaj

Opozorilo! Ta stran uporablja piškotke za izboljšanje uporabniške izkušnje. Kaj so piškotki?